אני מוצאת שתהליך עריכתי דומה לריתמוס הטבעי שהוא חלק ממעגלי החיים השונים: נקודות מבט, פערים בתפיסת מציאות, storytelling, משחקי זמן וקצב, בניית מתח, לדעת מתי לאפשר לצופה קתרזיס, להרגיש מתי יוצר חומרי הגלם זקוק לנקודת מבט רעננה או דיאלוג נוקב בשביל לגלות מה גרעין הסצנה/ או הסיקוונס/ או המכלול. 

     ב 2008 למדתי שנתיים לימודי קולנוע מעשיים במכללת עמק-הירדן, שם התאהבתי בתחום העריכה. לילות שלמים העברתי בחקירת מקצוע העריכה, בתחילה ממקום אינטואיטיבי ולאחר מכן ממקום של חשיבה מושכלת בצירוף עם משחק בעולם הסאונד שנשזר בווידאו. משם המשכתי לתואר באוניברסיטת ת"א בחוג לקולנוע וטלוויזיה במגמת הפקה, שם המשכתי להעמיק את הידע והקונטקסט הקולנועי שצברתי. לאורך כל השנים התפרנסתי כעורכת בפרויקטים מגוונים. חלק מהיוצרים שאני עובדת איתם כעורכת- פרופסור ג'אד נאמן, הסופרת אלה וייס מושקוביץ, העיתונאית דליה קרפל, המחזאי דני הורוביץ, פיני טבגר, יוצר הסרטים האמריקאי בן פטון ועוד רבים וטובים.

 

 למה לך לבחור בי כעורכת? מה החוזקות שלי?          

       בעולם מרובה אפשרויות אין זה סוד שיש בעלי מקצוע רבים בתחום, שהם טובים כל אחד בדרכו/ה.

 דרך העריכה אני מציעה את נקודת המבט שלי יחד עם יכולת לדיאלוג והקשבה לרצונות היוצר. אני מביאה איתי את אהבתי העצומה למדיום הקולנועי, 'שעות טיסה' רבות לאורך שנים, את יצר הסקרנות שלי והתמדה עד קו הסיום של היצירה תוך כדי למידה מתמדת. 

 

תפיסת העולם הקולנועית שלי         

    אומנות השזירה מלווה את הרבדים שאני אוהבת בעריכה- עיצוב הדמויות, גיבוש הסאונד בעולם שנוצר,  לקיחת חומרי הגלם ושילובו של החזון הראשוני של היוצר/ת עם הנסיבתיות שעומדת על הפרק. האומנות הגדולה ב STORY TELLING היא לשזור את האלמנטים הנכונים כך שהסיפור יסופר בצורה הכי מזוקקת ונכונה לשימוש בחומרי הגלם. יש חשיבות לשפה הקולנועית המוצגת, כך שיהיה חיבור בין תוכן לצורה. כמו פאזל רב חלקים שנותר לפצח.